O projektu

Rezidence nad Mrlinou nabízí promyšlené a provozně úsporné bydlení blízko centra města Nymburka

Nymburk

Promyšlené dispozice

Rezidence Nad Mrlinou disponuje celkem 52 byty, rozdělenými do čtyř nadzemních podlaží. V přízemí domu se nachází vnitřní parkovací stání, sklepní kóje a společné prostory, například kolárna a kočárkárna. V prvním až třetím patře je celkem 42 bytů s prostornými balkony a výhledem do ulice Bobnická nebo do společné zahrady orientované na západ směrem do centra Nymburka. V ustoupeném horním patře najdete velkorysé byty s výměrou až 86 m2 a střešními terasami, ze kterých si užijete výhled na centrum města. Samozřejmostí je bezbariérový přístup díky výtahu v budově.

Úsporné a udržitelné bydlení

Každý byt je vybaven kvalitním standardním vybavením, výběr dekoru je pak plně na Vašem osobním vkusu. Všechny byty mají přípravu k instalaci předokenních žaluzií. Byty v horním patře jsou v případě Vašeho zájmu připraveny pro osazení klimatizační jednotkou. Dům je navržen jako velmi úsporný s energetickým štítkem B. Topení a ohřev vody jsou zajištěny tepelnými čerpadly umístěnými na střeše budovy. Střecha je dále osazena FV panely, které přispívají k energetické nezávislosti domu, a díky kterým budou mít majitelé bytů zejména v letních měsících znatelně nižší náklady na elektřinu. Dešťové vody jsou zasakovány na pozemku patřícímu k domu. Na zahradě jsou umístěny retenční nádrže, které slouží jako zásobárna vody pro závlahu společné zahrady.

Společný kousek zeleně

Kvalita bydlení nespočívá jen ve velikosti bytu, jeho čtyřech zdech a dobrých dispozicích, ale především v tom, jak se vám bude žít v jeho okolí. Vlastníci bytů mohou využívat soukromou společnou zahradu s ovocnými stromy a prostorem pro společné setkávání. Budoucí SVJ na základě potřeb majitelů rozhodne o jejím využití. Může zde vzniknout například dětské hřiště nebo posezení s grilem, kde si dáte drink se sousedy pod okny vašeho bytu. Aby se zahrada co nejvíce zelenala, bude zde umístěna akumulační nádrž na dešťovou vodu, která bude sloužit pro její zavlažování. Na životní prostředí myslíme i při řešení parkovacích stání pro rezidenty a návštěvy, které se nachází před domem. Dešťovou vodu zde necháváme přirozeně zasakovat – prostě proto, že pro přírodu je zasakování mnohem vhodnější.

Financování

  • Rezervační smlouva - 100.000 Kč
  • Smlouva o budoucí kupní smlouvě - 20% kupní ceny bytu vč. DPH
  • Prohlášení vlastníka (vymezení jednotky) - 50% z kupní ceny bytu vč. DPH
  • Kolaudace - doplatek kupní ceny bytu vč. DPH, v doplatku započten rezervační poplatek

Harmonogram projektu

  • 4.Q / 2023 - přijímání ústních rezervací
  • 2.Q / 2024 - zahájení výstavby a podpis SoSBK
  • 1.Q / 2025 - dokončení hrubé stavby (prohlášení vlastníka)
  • 4.Q / 2025 - kolaudace a dokončení stavby
  • 1.Q / 2026 – předání bytů budoucím majitelům

Jedinečná lokalita

Bydlení v Rezidenci Nad Mrlinou je navrženo pro ty, kdo mají rádi aktivní styl života. Může oslovit mladé páry, které hledají svůj první společný domov, rodiny, kterým záleží na tom, aby jejich děti vyrůstaly v klidném prostředí malého města, které disponuje veškerou občanskou vybaveností, ale i seniory, kteří hledají klidný městský bezbariérový byt.

Rezidence má v rámci města Nymburka velmi výhodnou polohu. Za pouhých 10 minut pěší chůzí se dostanete na hlavní nádraží. Náměstí, historické hradby a cyklostezka podél řeky Labe jsou vzdáleny do 15 minut chůze od domu. V těsné blízkosti rezidence se nachází hypermarket Albert, a pár minut chůze další obchody a restaurace. Sportovní nadšenci ocení sportovní centrum Tyršák vzdálené 1,5 km od domu.

Město Nymburk leží na obou březích Labe, 50 km východně od Prahy. Město disponuje skvělou občanskou vybaveností a nabízí četné možnosti sportovního vyžití. Další výhodou je velký počet parků - příkladem může být největší nymburský park Ostrov, který vybízí k příjemným procházkám podél Labe a k řadě sportovních i volnočasových aktivit.

Nymburk je městem s bohatou historií, které bylo založeno jako královské město již ve 13. století. Historickou dominantou města jsou středověké hradby z pálených cihel a gotický chrám sv.Jiljí, nacházející se na starém kostelním náměstí. V současnosti je Nymburk rostoucím moderním centrem středního Polabí a díky své strategické poloze je ideálním místem k životu pro stále více lidí, kteří si ho vybírají nejen pro jeho výborné umístění a krátkou dojezdovou vzdálenost do Prahy.

Kontaktuje nás

DEVELOPER PROJEKTU

NBK byty s.r.o.

sídlo Za Bažantnicí 51, 290 01 Poděbrady
IČO 11708352

ADRESA REZIDENCE

Bobnická, 288 02 Nymburk

KONTAKT NA PRODEJCE